Kariéra ve VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

V našem týmu rádi uvítáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí být součástí společnosti, která navazuje na dlouhodobou tradici ve výrobě tlakových a netlakových dílů elektráren, dílů pro chemický, petrochemický a ocelárenský průmysl a dílů pro jadernou energetiku.

Jestli vás láká příležitost tvořit budoucnost, hledáte práci, jejíž výsledek nezmizí se změnou trendu, a máte odvahu vyniknout v úzce specializovaném oboru, tak čtěte dále.

AKTUÁLNÍ VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Nevidíte zde místo, o které byste měli zájem?

Nevadí! Stejně se nám ozvěte a zašlete svůj životopis.

Vložte životopis (pdf, doc, docx, rtf)
* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. zpracovávala mé osobní údaje po dobu 3 let a aby mě kontaktovala, pokud pro mě bude mít vhodnou pracovní pozici.

Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., se sídlem, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 06977731, kontaktní e-mail: gdpr@vitkovice-es.cz (dále jen „správce“), pro účely evidování mé osoby a nabízení vhodných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání osobních údajů. Souhlasím s tím, že údaje mohou být poskytnuty společnostem ve skupině správce, jejichž přesný a aktuální seznam je uveden na webové stránce witkowitz.cz. Beru tímto na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat, a že mám právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz, případně omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů.© 2024 VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. | firla.eu